Haberler

UŞAK BELEDİYESİ TENİS TURNUVASI BAŞLADI

369
2-10-2018

Sporun her alanına önemli yatırımlar yapan ve Uşak'ı sporla anılan bir şehir haline getirmek için farklı spor dallarında turnuvalar düzenleyen Uşak Belediyesi bu sene ikincisi düzenlenen Tenis Turnuvası’nın açılışını gerçekleştirdi. Turnuva Başkan Cahan’ın katılımıyla başladı.


Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Tenis Turnuvası sporseverlerin yoğun ilgisi eşliğinde başladı. Huzurpark spor kompleksinde başlayan ve 8 Ekim tarihine kadar devam edecek turnuvada 65 sporcu kazanmak için ter dökecek. Master bay-bayan 14-18 yaş, master bay-bayan 18 yaş üstü ve yeni başlayan bay-bayan 18 yaş üstü olmak üzere üç kategoride sporculara ev sahipliği yapacak turnuvada kuralar çekildi, mücadele başladı.

BAŞKAN CAHAN SPORCULARI YALNIZ BIRAKMADI
Uşak’ta düzenlenen neredeyse her spor müsabakasının destekçisi ve takipçisi olan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan düzenlenen açılış programına katıldı. Rakipleri belirleyecek ilk kuraların çekimini yapan Başkan Cahan, sporculara başarılar diledi.

Uşak’ın bir spor şehri niteliğine kavuştuğunu söyleyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kentin sporun her alanda bir alt yapıya sahip olduğunu dile getirerek, “Futbol, basketbol, tenis, yüzme ve karate gibi her branşta Uşak olarak biz varız. Aklımıza hangi spor dalı geliyorsa, Uşak’ta bir ateş var. İşte bu ateşi canlandıracak adımlarla üzerimize düşeni yerine getiriyoruz.” açıklamasında bulundu. Gençlerin başarılı bir biçimde yetiştirildiğini paylaşan ve sporculara turnuva süresince başarılar dileyen Başkan Cahan, sportif bir nesil arzuladıklarına değindi.

Tenis kortlarının yenilendiğini ve standartlarının yükseltildiğini paylaşan Başkan Cahan, bundan sonraki hedefin Türkiye çapında turnuvalar ve organizasyonlar olduğunu söyledi.

İL TEMSİLCİSİ BULUT: TENİS UŞAK’TA İYİ BİR İVME YAKALADI

Tenisin Uşak’ta gelişmesi için önemli çalışmalar yapıldığını vurgulayan Tenis İl Temsilcisi Tansu Bulut ise, “Sağ olsun Uşak Belediye Başkanımız Nurullah Cahan her konuda bizleri destekliyor. Kortlarımız tadilata girdi ve çok güzel oldu. Bunu da kutlamak için festival havasında bir turnuva yaptık.  Uşak’tan yaklaşık 65 sporcumuz katılıyor. İnşAllah eğlenceli maçlar olacak burada. Sayın Belediye Başkanımızın da destekleriyle tenis Uşak’ta iyi bir ivme yakaladı. Her şey için teşekkür ediyoruz.” dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: 12 YILLIK HASRET SONA ERDİ. 'O YOL' ARTIK UŞAKLILARIN HİZMETİNDE Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. UŞAK'A 7500 METREKÜPLÜK YENİ SU DEPOSU UŞAK BELEDİYESİ ALTYAPIYA YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDİYOR Başkan Cahan, Uşak'taki 18. Bölge UMKE Eğitiminin Konuğu Oldu Uşak'ın göz bebeği Kent Park'taki yerini aldı! ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMINI UŞAK BELEDİYESİ OLARAK DESTEKLİYORUZ UŞAK'IN EN YEŞİL PROJESİ, YENİLENMENİN ANAHTARI OLDU ÖĞRETMENEVİ YENİ BİNASINA KAVUŞUYOR SABAH GAZETESİ YAZARLARI UŞAK'A HAYRAN KALDI Uşak Kurtuluş Gününde Ece Seçkin'i Ağırladık
Kent Park Projesi Kentsel Dönüşüm Projesi Dokuzsele Deresi Projesi 3. Sanayi Sitesi Projesi Dikilitaş Mahalle konağı Yeni Spor Salonu Projesi Stad Kavşağı Battı Çıktı Projesi Otogar Mevki Battı Çıktı Projesi Dörtyol Üst Geçit Projesi Fatih Mahallesi Pazar Yeri Projesi Bisiklet Yolu Projesi Hoşgeldin Bebek Projesi Uşak Halısı Projesi Cenazelerde Eren Projesi Beyaz Masa Projesi Cami ve İbadethane Temizliği Projesi Evde Bakım Hizmeti Projesi Halk Ekmek Satış Noktaları Projesi Huzurpark Mescit Projesi Çayzade Projesi Kuzey Çevre Yolu Projesi Karaağaç Mahalle Konağı Projesi Sanayi Caddesi Projesi Sel Sorunu Projesi Ulaşım Ücretlerinde İndirime Gittik Yeni Asfalt Şantiyesi Projesi Yüksek Gerilim Hattı Projesi Kayaağıl Jeotermal Apart Projesi Aybey Mahalle Konağı Projesi Hakkı Yağcı Caddesi Üst Geçit Projesi Kemalöz Mahallesi Pazar Yeri Projesi Çamaşır Yıkama Merkezi DENEME deneme2 selçuklu köprülü kavşağı Cuma Pazarı Kapalı Pazar Yeri yıldız tilbe